Przejdź do treści
Stowarzyszenie KLANZA
KLANZA
Misja
Statut
DALEKO I BLISKO
Centrum Szkoleniowe
System Certyfikacji
Wykaz trenerów i animatorów
Kontakt
Search for:
Search for:
KLANZA
Misja
Statut
DALEKO I BLISKO
Centrum Szkoleniowe
System Certyfikacji
Wykaz trenerów i animatorów
Kontakt
Strona główna
Wykaz trenerów i animatorów
Certyfikowani Trenerzy i Animatorzy Stowaryszenia KLANZA
Superwizorzy
Trenerzy III stopnia
Trenerzy II stopnia
Trenerzy I stopnia
Animatorzy
Superwizorzy
Borowska Małgorzata – Białystok
Bzowska Lucyna – Bogatynia
dr Dachtera Krystyna– Wrocław
Hornowska Elzbieta – Warszawa
Kaczmarczyk Agnieszka – Poznań
Noga Ewa – Lublin
Sobieska-Szostakiewicz Grażyna – Warszawa
dr Walczewska-Klimczak Grażyna– Warszawa
dr Wrońska Agnieszka – Warszawa
dr Zaorska Zofia – Lublin
Trenerzy III stopnia
1
Lucyna
Bzowska
Bogatynia
2
Krystyna
Dachtera
Bogatynia
3
Agnieszka
Kaczmarczyk
Poznań
4
Magdalena
Stręk-Pióro
Rzeszów
Trenerzy II stopnia
1
Anna
Adamczyk
Warszawa
2
Iwona
Biśto
Rzeszów
3
Małgorzata
Borowska
Bisłystok
4
Elżbieta
Burzyńska
Poznań
5
Magdalena
Ciechańska
Warszawa
6
Marzenna
Czachórska-Wtykło
Łódź
7
Iwona
Czerwińska
Gdynia
8
Leszek
Gęca
Lublin
9
Beata
Grabkowska
Łódź
10
Elżbieta
Hornowska
Warszawa
11
Magdalena
Iwanowska
Poznań
12
Anna
Jendryka
Poznań
13
Aleksandra
Kaczmarek
Poznań
14
Irena
Kalinowska
Bogatynia
15
Jolanta
Kaszyca
Rzeszów
16
Katarzyna
Makarewicz
Łódź
17
Anna
Michalska
Warszawa
18
Małgorzata
Miechowska
Gdynia
19
Katarzyna
Mieleszyńska
Gdynia
20
Bzowski
Mirosław
Bogatynia
21
Małgorzata
Mirowska
Bogatynia
22
Monika
Mokrzyszczak
Warszawa
23
Anna
Myślak
Łódź
24
Anna
Nagórka-Mazurkiewicz
Warszawa
25
Ewa
Noga
Lublin
26
Marta
Radwańska
Warszawa
27
Sylwia
Reichel
Poznań
28
Anna
Rodziewicz
Olsztyn
29
Małgorzata
Sikora
Poznań
30
Katarzyna
Smoczyńska
Gdynia
31
Ewa
Sokolińska
Bisłystok
32
Anna
Sorsa
Bogatynia
33
Teresa
Starzec
Kraków
34
Małgorzata
Swędrowska
Poznań
35
Marta
Syga
Warszawa
36
Agnieszka
Szczerbowicz
Olsztyn
37
Magdalena
Szutarska
Poznań
38
Sylwia
Trzeciak
Poznań
39
Anna
Wasilak
Lublin
40
Iwona
Wierzbicka
Szczecin
41
Grażyna
Wiśniewska
Warszawa
42
Małgorzata
Wojtkowiak
Poznań
43
Katarzyna
Zawojska-Dominiak
Bisłystok
Trenerzy I stopnia
1
Małgorzata Joanna
Borowska
Bisłystok
2
Emilia
Chomutowska
Bisłystok
3
Magdalena
Dec
Rzeszów
4
Magdalena
Denes
Bogatynia
5
Beata
Frankiewicz
Poznań
6
Elżbieta
Furmańska
Rzeszów
7
Małgorzata
Grabek
Rzeszów
8
Jarosław
Jatel
Bisłystok
9
Małgorzata
Krystyańczuk
Bogatynia
10
Jerzy
Kumiega
Bogatynia
11
Anna
Lipińska
Warszawa
12
Alicja
Nawrocka
Bogatynia
13
Joanna
Niedziałek
Kraków
14
Halina
Oster
Warszawa
15
Anna
Pęciak
Szczecin
16
Ewa
Piątkowska
Warszawa
17
Barbara
Pokój
Kraków
18
Piotr
Pokój
Kraków
19
Marta
Ratajczak
Poznań
20
Anna
Rospondek
Bogatynia
21
Anna
Sadowska
Warszawa
22
Katarzyna
Smalczyk
Poznań
23
Grażyna
Sobieska-Szostakiewicz
Warszawa
Animatorzy
1
Agnieszka
Borko
Białystok
2
Anna Maria
Klass
Kraków
3
Elżbieta
Wącław
Kraków
Przewiń na górę
Skip to content
Open toolbar
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Skala szarości
Skala szarości
Negatyw
Negatyw
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset